Správa SEO

Odteraz aj vy môžete mať najmodernejší SEO arzenál vo vašich službách

Správu SEO vám môže
robiť ktokoľvek. Lenže…

Otázkou je, či vám to prinese výsledok. Jednoduché nastavenie „cez noc“ za pár eur nefunguje v konkurencií s pokročilými stratégiami. Ak chcete byť poriadne vyzbrojený do neľútostného online boja, potrebujete ťažký kaliber. Taký, ktorý vám môže prinesieť aj takéto výsledky.

Čo pre vás v rámci správy SEO
môžem urobiť

Analýza kľúčových slov a on page optimalizácia

Sú na vašej stránke kľúčové slová, ktoré ste si tam len tak dali alebo slová, ktoré hľadajú vaši zákazníci? Zobrazovať sa na nevyhľadávané výrazy vám návštevnosť nezvýši.

SEO Stratégia

Optimalizácia webu sa často robí bez premyslenej stratégie. Vytvorím vám stratégiu na základe dát a správania ľudí na internete, aby vaše SEO malo maximálny efekt.

Linkbuilding - získavanie spätných odkazov

Bez spätných odkazov sa ďaleko nepohnete. Je to jeden z 3 top faktorov. Lenže má váš web hodnotné spätné odkazy alebo na vás odkazujú nekvalitné weby, kvôli ktorým vás Google znevýhodňuje?
l

SEO content a obsahová stratégia

S optimalizáciou na vyhľadávané kľúčové slová dokážete svoj obsah dostať pred oči tisíciek ľudí. Cez Google ho nájdu sami a bude vám prinášať návštevníkov dlhodobo.

SEO audit a kontrola webu

Neviete, ako je na tom váš web alebo už máte nejakú optimalizáciu za sebou, ale nie ste si istý, či je dobre urobená? Detailne skontrolujem kľúčové SEO faktory.

SEO konzultácie a školenia

Potrebujete poradiť alebo vyškoliť? V priebehu niekoľkých hodín vás vyzbrojím svojím top arzenálom, SEO procesmi a tipmi, vďaka ktorým dokážete zviditeľniť svoj web.

A ešte oveľa viac, individuálne podľa vašich potrieb…

Prečo mi zveriť správu vášho SEO?

Linkbuilding, ktorý má hlavu a pätu
Spätné odkazy z iných webov sú stále nevyhnutné pre zvyšovanie pozícií v Google. No nestačí mať len kopu nekvalitných ako kedysi. Preto hľadám spôsoby, ako získať odkazy zo silných a relevantných webov. Získal som aj odkazy z nadupaných webov ako sme.sk, stuba.sk, learn2code.sk, a klienti za to neplatili ani cent.
Riešenie vyskladané na mieru
Žiadne „balíčkové riešenia“ ako dávajú agentúry, v ktorých sú väčšinou veci, ktoré vôbec nepotrebujete. Mám zoznam techník/stratégií a vyberám podľa vašich možností. Môžem si to dovoliť, lebo chcem len pár klientov, ktorým sa môžem venovať naplno a individuálne prispôsobiť aktivity.
Optimalizácia pre maximálnu mieru prekliku
Ak ste na prvej strane, nie všetci kliknú na váš odkaz. Ale čím viac je zaujímavejší a ľudia naň budú klikať, tým vyššia je aj návštevnosť. Navyše, miera prekliku je aj nový Google faktor, takže čím ju máte vyššiu, tým skôr pôjdete vyššie aj v pozíciách a to vám opäť zvýši návštevnosť.
Optimalizujem v čase
Nie vždy sa vaša stránka alebo článok uchytí na prvýkrát. Ak sa tak nestane, treba urobiť zmeny. Napríklad som raz optimalizoval článok na tému ako vytvoriť web stránku, ale stále bol na 2. strane. Po pár zmenách som ju dostal do TOP 3.  Môžete si to overiť :). Je to na kľúčové slovo „ako vytvorit web stranku“, web wy.sk.

Poďme na to

Pripravený zožať parádne výsledky zo SEO? Začnime na nich spoločne pracovať